Disqus for Межвузовский семинар "Койнония"

воскресенье, 17 июня 2012 г.

Чарльз Тейлор в Украине

22 червня кафедра філософії Українського католицького університету запрошує на міжнародний семінар «Етика і релігія в сучасному світі» за участю всесвітньовідомого філософа Чарльза Тейлора.

Семінар складатиметься з двох частин:

10:00-13:00 – дискусія «“A Secular Age”: Implications for Religion and Ethics» за участю: Ч. Тейлора, Х. Касанови, К. Сігова, Я. Грицака, Т. Добка, В. Єленського (на основі останньої книги Ч. Тейлора «A Secular Age» («Секулярний вік»);

16:00-17:45 – відкрита лекція Ч. Тейлора «Ethics and Religion in the Postmodern World» («Етика і релігія в постмодерному світі»), з послідовним перекладом з англійської.

Всі зазначені події відбуватимуться в конференц-залі філософсько-богословського факультету УКУ (вул. Хуторівка, 35а, м. Львів). Вхід вільний.

Просимо підтвердити свою присутність на заходах, попередньо зареєструвавшись онлайн на сайті кафедри філософії.

Довідка.

Чарльз Тейлор (Charles Taylor) – всесвітньовідомий філософ,професор університету МакГілла (Канада), автор праць з політичної та соціальної філософії та інтелектуальної історії, лауреат премії Кіото і премії Темплтона. Українською перекладено дві книги Ч. Тейлора: «Джерела себе» і «Етика автентичності» (вид-во «Дух і Літера»). Д-р Тейлор також активно займається громадською і політичною діяльністю, зокрема у провінції Квебек, де він мешкає, і є практикуючим римо-католиком.

Комментариев нет:

Отправить комментарий